PDŻ

Poznaj Dobrą Żywność 2024

Dnia 26 maja 2024 roku Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich - PIB w Poznaniu miał zaszczyt uczestniczyć w pikniku "Poznaj Dobrą Żywność" na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Wydarzenie przyciągnęło liczne grono mieszkańców stolicy, oferując im możliwość zapoznania się z wysokiej jakości produktami żywnościowymi od blisko 80 wystawców.

Piknik uświetniły specjalne gonitwy koni pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Prezydenta m.st. Warszawy. Gonitwę o puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi wygrał pięcioletni wałach Storm „OA”. Minister Czesław Siekierski osobiście wręczył puchar zwycięskiemu trenerowi i dżokejowi.


Dobra żywność, to zdrowie ludzi. Ważne jest, aby wiedzieć z czego i jak powstała ta, którą spożywamy – podkreślił Pan Minister Czesław Siekierski odwiedzając m.in. stoisko naszego Instytutu.

Piknik PDŻ odwiedził również Sekretarz stanu Pan Michał Kołodziejczak, który podkreślił, że polska żywność jest najlepsza, ale musi mieć zapewnione równe warunki konkurencji.


Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne wydarzenia!


Data dodania: 26.05.2024

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.